HAKKIMIZDA

KALİTE POLİTİKAMIZ

EFOR ÇELİK KAPI, Sursan Metal ve Ağaç İşleri San. Tic. A.Ş.’nin bir markasıdır. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 8000m2 kapalı alanda imalat yapan ve yıllık 50.000 adet çelik kapı üretim kapasitesine sahip bir firmadır.

Modern ve dinamik yapısı ile günümüz teknoloji çağına hızla adapte olabilen EFOR, ar-ge çalışmaları, sürekli yenilenen ve modernleşen ürün çeşitliliği ile de yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satış payını hızla arttırmaktadır.

Yurt içinde geniş bir bayi ağına sahip olan EFOR ÇELİK KAPI, halen yeni bayilik çalışmalarını hızla sürdürmekte ve tüketiciye en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için bütün gücüyle çalışmaktadır.

Toplam üretiminin %40’ını ihracat yaparak sektöründe öncü konumda bulunan EFOR, 15 ülkeye ürettiği çelik kapıları ulaştırarak ülke ekonomisine ve tanıtımına büyük katkı sağlamaktadır. Önce, kalite ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen EFOR ÇELİK KAPI, toplam kalite yönetimini, üretimin ve yönetimin her safhasında uygulamaya çalşıyor. Bu amaca destek olarak ürünlerinin hepsi Garanti belgesine ve TSE belgesine sahiptir.